Öncelikle kimlere hizmet vermek istediğimizi belirledik. Açıkça belirtmek istiyoruz ki herkes gelsin istemiyoruz!

Eğlenmesini bildiği kadar sorumluluklarını da bilen, eğitimli, yazılı iletişim kurabilen, okuduğunu anlayan, çağdaş, yaşam sevinci nedir bilen, diyalog kurabileceğimiz insanlara kapımız açık yalnızca.

Odalarımız boş kalmasın gibi bir derdimiz yok. Boş kalsın!  Yalnızca güzel insanlarla yüz göz olmak, güzel günler görmek istiyoruz.

Tüm dairelerimizde klima, uydu-LEDtv, banyo tuvalet, mutfak tezgahı, buzdolabı, ocak, bulaşık makinası, fırın standart olarak var. Bu nedenle yalnızca bir oda bile olsa, daire olarak adlandırıyoruz. Ayrıca her mutfakta, şehir şebeke suyunu işleyip arıtan, otelimize özel, merkezi bir arıtma sistemimiz var. Kendimizin de 12 ay boyunda kullandığı içme suyu, aynı zamanda tüm dairelerimizin mutfak tezgahlarında yer alan ayrı bir musluktan sağlanabiliyor. Her üç ayda bir filtrelerini değiştirdiğimiz için marketlerden içme suyu taşımanız gerekmeden güvenle içebilirsiniz.

Yakındaki MİGROS veya A101 marketten gereksinmelerinizi karşılayıp mutfağınızda hazırlayabilirsiniz. İsterseniz, önereceğimiz restoran, kafe, balık pişiricileri veya pide-kebapçılardan yemeğinizi sağlayabilirsiniz.

Dairelerimizin hepsi farklı özellik ve kapasitede. Yalnızca 2 kişilik olan tek odalı dairemiz de var, 3 veya 4 kişilik ailelere göre olan yine tek odalı stüdyo dairelerimiz de var.

Daha geniş dairede kalmak isteyenler veya 6-8 kişilik geniş aileler için 1 oda + 1 salon veya 2 oda + 1 salon seçenekleri de sunabiliyoruz. Doğal olarak bu seçeneklerin maliyeti küçük olanlardan biraz daha fazla oluyor.

Kendi özel bahçe alanına sahip olan bahçeli dairelerimiz, yeşillikler içinde küçük bir terasa sahip stüdyolarımız veya deniz manzaralı balkona sahip dairelerimiz arasından kendi zevkinize ve bütçenize göre olanı seçmeniz için size yardımcı oluyoruz.

Dairelerimizin temizliğine, eşyalarımızın ve yataklarımızın rahatlığına, nevresimlerimizin mutlaka ütülenerek serilmesine, her konuktan sonra yatak ve yastık alezlerinin yıkanmasına özen gösteriyoruz. 

Aynı binada iki dairede ailece kendimiz de yaşıyoruz, burası apart otel olmasından daha çok bizim evimiz. Ticari işletme olma özelliği her açıdan son sırada: Esnaf değiliz.

 

"Yerini Ayırt" adımından form doldurup bize yazarsanız, sizinle iletişime geçer ve tatilinizi en uygun biçimde planlarız. Önceliğimiz yazılı iletişim kurmaktır. Böylece diyalog kuramayacağımız kişileri baştan elemiş oluyoruz. Bu tercihimizi, dinlendirici, huzurlu, mutlu bir tatil ortamını sağlamak için yıllar içinde geliştirdiğimiz bir yöntem olarak algılayıp anlayış göstermeniz umuduyla...