Öncelikle This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresimiz üzerinden veya Telegram / Whatsapp üzerinden yazılı iletişim kurmayı tercih ediyoruz:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bir zamanlar Lebedos antik şehrinin bulunduğu sahillerde yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, temiz ve doğallığını koruyan denizinde serinlemek, balık tutmak, şezlongda güneşlenmek, uyumak veya kitap okumak, sevdiğin insanlarla oyun oynamak, yürümek, dinlenebilmek, eğlenebilmek...

Seferihisar'a bağlı Ürkmez beldesi, hem sakin bir belde, hem de Güzel İzmir merkezine ve Uluslararası havaalanına yakınlığı ve ulaşım kolaylığı nedeniyle bu sakinliği tercih edenlerin kolay ulaşabildiği bir sahil bölgesidir.

Adı çokça bilinen turistik şehirlerden oldukça farklıdır. Eğer, her şey dahil otellerin yarı açık cezaevi, obez büfe ve klor kokulu havuz kurgusundan bıktıysanız ve gece hayatı eğlence sektörünün tatilinizi dinlence yerine işkenceye dönüştürmesini istemiyorsanız, yaz tatili için doğru adres Seferihisar Ürkmez'dir. Mütevazi kafelerde canlı müzik eşliğinde eğlenmekten Ürkmez'de keyif alacaksınız.

Öyle ki; gece canlı müzik eşliğinde eğlenirken siz de diğer masalardaki insanlara uyup deniz girmek isteyebilirsiniz. Çünkü gece gündüz denizden hiç kopmayacağınız bir tatil yöresinde olacaksınız. Ama isterseniz Kuşadası, Alaçatı veya Çeşme'nin gece hayatına 1 saatlik uzaklıktasınız yalnızca; alışkanlıklarını sürdürmek isteyeni tutmuyoruz.

Bölgemizdeki tatil konseptinin püf noktası, bir yazlık almak için büyük paralar harcamadan, şehirlerin beton atmosferinden kaçıp, kendi yazlığınız rahatlığında tatil yapabilmektir.

Sizlerin güzel bir tatil geçirebilmeniz için bir çok şeyi düşünüp, planlayıp hazırlık yaptık. Üstelik bunu makul fiyatlarla yapabilmeniz için gerekli organizasyonu ve altyapıyı yıllardır emekle oluşturduk. Şöyle ki;  

Okumayı sevenler buradan devam edebilir...